Wizyta w Chile – dzień I

 

Wczoraj książę Frederik i księżna Mary po trwającej 24h podróży przybyli do Chile.

 

 

Około 12.30 para wraz z ministrem spraw zagranicznych rozpoczęła wycieczkę w Andach skąd rozpościera się piękny widok na Santiago. Filmik z wyprawy znajdziecie tutaj.

 

<br /> Opgave: Kronprinsparret på officielt besøg i Chile. Trekking tur <br /> Dato: 10.3.2013 <br /> sted: Santiago, Chile <br Dziennikarz /> Annelise Weimann <br /> Foto: Copyright: Martin Høien / Billed-Bladet

imgwatermark (1)Udklip6

 

 

Wieczorem około godziny 20.00 książę i księżna uczestniczyli w kolacji Restaurant El Mesón Nerudiano.

 

 

Jak informuje royaloutifts.blogspot.com księżna nosiła sukienkę od Diane von Furstenberg, kolczyki pochodzą od Jewlscph, torebka Nadeli Copenhagen. Jak udało mi się ustalić, księżna miała na ręce nową, jeszcze nie zidentyfikowaną bransoletkę, możliwe, że od Amrita Singh.

14jaqo6

 

Księżna Mary poprzednio w tej samej sukience

Diane Von Furstenberg - kjole, CL - sko

Buty:

ImageProxy (3)_E5D9665281657_590_500_0_0_0_0_2850714-le-prince-Frederik-et-la-Princesse-mary-637x0-1

Torebka:

234201_590_500_0_0_0_0938989-la-Princesse-mary-et-le-prince-Frederik-637x0-1844036 - 637x0-1

 

***

 

Bardzo się cieszę z pierwszej komentatorki i dziękuję autorce theQuuen za komentarz, bardzo się cieszę, a dzięki Waszym komentarzom, mam większy zapał do pracy.

 

***

Jak informuje Szwedzki Pałac Królewski wczoraj po południu zmarła księżniczka Liliana w wieku 97 lat. Do zgonu doszło z przyczyn naturalnych w Jej domu Djurgården w Sztokholmie. Najszczersze kondolencji dla Rodziny Bernadotte, a szczególnie księżniczki Victorii, ktora szczególnie blisko związana była z księżniczką. Dziś mogliśmy zobaczyć Szwedzką Rrodzinę Krolewską, podczas powitania pary prezydenckiej Turcji. Oczywiście wszyscy w zwązku z żałobą byli ubrani na czarno. 

Jedna myśl nt. „Wizyta w Chile – dzień I

 1. ~ania2

  W tym parku piękne widoczki- też bym tam sobie pospacerowała.
  A ta czarna sukienka dodaje Mary gracji :)

  Zawsze jest nam smutno gdy ktoś bliski odchodzi, czujemy ból i stratę, ale ta osoba jest cały czas z nami- w naszym sercu.
  Księżno Lilian spoczywaj w spokoju.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>