Nowe wiadomości

Wczoraj pałac królewski poinformował, że księżna Mary odbędzie oficjalną wizytę w Malezji w dniach 27-30 maja. Jak informuje oficjalna strona dworu, Następczyni Tronu została zaproszona na międzynarodową konferencję Women Deliver, która ma na celu zwrócenie uwagi na zdrowie kobiet i dziewcząt oraz na prawa globalnej populacji i agendy rozwoju.

<p> Kuala Lumpur </ p>

Oprócz udziału w konferencji, Księżna odwiedzi lokalne organizacje charytatywne i będzie uczestniczyć w wydarzeniach promujących duńskie interesy gospodarcze w Malezji, która jest jednym z największych rozwijających się gospodarczo państw w Azji Południowo-Wschodniej.

***

Spodziewałam się, że któraś z księżnych / księżniczek wybierze jeszcze tę sukienkę od H&M, ale nie spodziewałam się, że w tak krótkim odstępie czasowym. Gdy patrzę na zdjęcie księżnej Mette-Marit, która połączyła tą kreację z czernią, Mary wydaje mi się wyglądać jeszcze bardziej perfekcyjnie niż wcześniej. Przyznam, że sama tekstura sukienki pasuje do Norweskiej Następczyni Tronu, gdy pierwszy raz zobaczyłam ją na Mary pomyślałam właśnie o Niej jednak spodziewałam się lepszej stylizacji.

42-45066791

Jak się dowiedziałam sukienka kosztuje 1299 zł.

Która wygląda lepiej ?

Jedna myśl nt. „Nowe wiadomości

  1. ~ania2

    Zdecydowanie Mary, chociaż ma za mały biust co powoduje, że trochę żle na niej leży.
    Na Mette- Marit leży lepiej ale na pewno nie należy łączyć jej z czarnymi rajstopami.

    Podoba mi si fason tej sukienki, ale niestety cena mnie eliminuje z zakupu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>